Môže sa rovnaká kabelka nosiť v lete aj v jeseni? Alebo tipy na tie najviac trendy jesenné a zimné kabelky

S koncom leta a začiatkom jesene prichádzajú aj jesenné outfity, v ktorých môžete vyzerať rovnako úžasne ako po zvyšok roka.  Čo vie viac pozdvihnúť outfit, než nová lesklá kabelka? Pozrite sa spolu s nami na tie najväčšie trendy a tipy tejto jesene!

Môže sa rovnaká kabelka nosiť v lete aj v jeseni? Alebo tipy na tie najviac trendy jesenné a zimné kabelky
(zdroj: unsplash.com)

Huňatá kabelka – prečo nie?

Kabelka môže byť často pri vytváraní outfitu prehliadaná, ale zároveň sa môže stať vážnym stredobodom pozornosti a jedným z kľúčových trendov pri zvolenom outfite. Nebojte sa, nemusíte si preto ku každému outfitu kupovať inú kabelku (aj keď by to možno mnohým shoppoholičkám urobilo radosť). Prichádzajúce chladné počasie vyťahuje z nášho šatníka všetky huňaté svetre a iné kúsky oblečenia, ktoré príjemne zahrejú. No nielen oblečenie môže byť na jeseň alebo zimu chlpaté. Najväčším trendom zimnej sezóny je momentálna chlpatá, alebo plyšová kabelka s nadýchaným povrchom a príjemnou textúrou.

Do kancelárie sa hodí koža a elegancia

V prípade, že potrebujete skôr vak, než kabelku, vyberte si jednoducho kabelku v tvare vaku. Môže byť tiež chlpatá a dozdobená prvkami ako kovová retiazka. Chlpaté kabelky je však náročné kombinovať. Podľa módnych pravidiel by sa nemali nosiť spolu s huňatým kabátom, ako je napríklad teddy bear kabát, ale iba s uhladeným vlneným kabátom. Zháňate skôr kabelku do kancelárie? V prvom rade platí, že by mala vyzerať elegantne, takže by ste určite mali siahnuť po koženej kabelke. Okrem elegancie by mali byť módne kabelky do kancelárie dostatočne veľké, aby sa do nich zmestili všetky potrebné veci, ako aj napríklad notebook. Trendom na jeseň alebo zimu sú kabelky cez rameno. Kabelky s väčším „uchom“ sú zároveň nadčasovým základom šatníka.

Osudová červená

A teraz sa zamerajme na farbu samotnej kabelky. Hnedá klasika nič nepokazí, rovnako ani kabelka v čiernej farbe. Pre modernosť môžete experimentovať so zvieracou potlačou, ako je hadia alebo leopardia. Vhodná je aj červená farba. Hodí sa najmä tým, ktorým sa ohnivočervená zdá pre oblečenie príliš spaľujúca. Investícia do červenej kabelky je teda najjednoduchším spôsobom, ako tento trend nenápadne zaviesť do svojho šatníka. Nemusíte ísť vôbec do veľkých rozmerov – aj mikroskopické červené kabelky budú pôsobiť efektne, najmä ak ich doladíte k elegantnému ťaviemu kabátu alebo čiernemu kostýmu. Ak chcete pôsobiť ako skutočná femme fatale, nezabudnite ešte siahnuť k červenej kabelke aj po červenom rúži na pery.