Dátum svadby – nepodstatný detail, alebo rozhodujúci vplyv na budúce manželstvo?

Niektoré dátumy sú jednoducho dôležitejšie, než tie ostatné. Dátum narodenia si pripomíname každý rok oslavou narodenín, dátum maturity je akýmsi pomyselným medzníkom medzi detstvom a dospelosťou a dátum svadby tiež neostáva v zabudnutí. Pri poslednom spomínanom obzvlášť platí, aby ste plánovali vopred a zodpovedne. Prečo?

Dátum svadby - nepodstatný detail, alebo rozhodujúci vplyv na budúce manželstvo?
(zdroj: unsplash.com)

Vypočítajte si svoje svadobné číslo

Výber dátumu svadby v sebe nesie konkrétne posolstvo. Energiu, ktorú by mal svadobný deň v sebe niesť, totiž zahŕňa lásku, rodinný život, deti aj spoločnú harmóniu. Preto je dobré pozrieť sa aj na numerologické pozadie jednotlivých čísel v dátume svadby. To, či sú vhodné, si viete jednoducho vypočítať spočítaním jednotlivých čísel v dátume. Spočítavajte dovtedy, kým vám neostane len jednociferné číslo. Takže ak ste napríklad mali svadbu 5.7.2022, súčet čísel bude 9 (5 + 7 + 2 + 2 + 2 = 18, 1 + 8 = 9). Výsledok vám viac napovie o tom, na čo bude vaša svadba zameraná, alebo akým typom nevesty či ženícha ste.

Introvertná alebo extrovertná svadba

V prípade, že vám vyšlo číslo 1, ste tou nevestou, ktorá rada plánuje svadbu, pretože jednotka v sebe skrýva lásku k výzvam alebo iniciatívu. Váš svadobný deň bude preto určite precízny a zameraný na individuálne potreby vašich hostí. Ženích býva na jednotkovej svadbe v úzadí, ale to neznamená, že by ste ho mali úplne ignorovať – je to predsa deň o dvojici. Číslo dva sľubuje svadobný deň ako nezabudnuteľnú udalosť. Tieto svadby sú čarovné najmä preto, že sú vytvorené s väčším citom, než tie, ktoré majú iné čísla. Najmä hostia z nich odchádzajú mimoriadne spokojní. Podľa numerológie sú svadby s výslednou trojkou veľkorysé, plné optimizmu a zábavy. Hostia dostanú bohatú výslužku, užijú si celý deň so ženíchom aj nevestou, ktorí sú najčastejšie extroverti, pretože celá svadba je o ruchu, pohybe a iniciatíve. Na takejto svadbe sa väčšinou objavia aj hry, do ktorých sa zapoja všetci. Ste introvert? Tak stavte skôr na svadbu so súčtom čísel štyri. Sú to väčšinou svadby bez davu v prírode, poprípade s hostinou v záhrade v úzkom kruhu priateľov a príbuzných. Takáto svadba je naplánovaná do detailov s tým, že o každý jeden sa postarajú ženích s nevestou.

Ak sa nebojíte dokonalosti

Päťky sa nesú v znamení spontánnosti, slobody a nekonvenčnosti. Pár, ktorý sa sobáši v tento deň, asi netúži po klasickom obrade v kostole, ale skôr zvolí niečo netradičnejšie, ako obrad na pláži iba so svedkami, netradičné svadobné šaty či zoskok z lietadla namiesto programu. Pri čísle šesť ide o dokonalosť. Takáto bezchybná svadba dokáže aj nečakanú situáciu obrátiť na príjemný zážitok. Sedmičku definuje vo všeobecnosti mystika, ale aj bohémsky duch. Takáto svadba býva poznačená dažďom, ale dážď je zároveň aj symbolom šťastia. Hostia sa tam napriek tomu cítia pohodlne, často v prírode alebo prírodnom prostredí, bez gýču a prezdobených detailov. Osmička je väčšinou symbolom tých, ktorí sa už vo výbere partnera sklamali, preto sú opatrní a ovláda ich racionalita. Tieto svadby netrvajú príliš dlho a nepútajú pozornosť. Číslo deväť sa hodí pre nábožensky orientovaných, ktorí chcú manželstvo pretaviť na rodinný život. Deviatka je totiž symbolom rýchleho presunu z jednej etapy života do druhej.